logo
İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1974 yılında başlayan Ceo Proje; İstanbul’un Nişantaşı, Fatih, Güngören, Bahçelievler, Zeytinburnu, Ümraniye ilçelerinde birçok yaşam alanı inşa etmiştir.
Ceo Proje
Title Image

Hakkımızda

İstanbul'un, Türkiye'nin birçok yerinde sağlam yapılar için çalışıyoruz.

Neler Yapıyoruz

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 1974 yılında başlayan Ceo Proje; İstanbul’un Nişantaşı, Fatih, Güngören, Bahçelievler, Zeytinburnu, Ümraniye ilçelerinde birçok yaşam alanı inşa etmiştir..

Apartman & Konutlar

Özel konutlar & siteler

Alışveriş merkezleri & sosyal alanlar

Modern Yapılar 0
Özel Tasarımlar 0
Modern Mimari 0
Sürdürülebilir Yapılar 0

Hakkımızda

Ceo Proje olarak, 47 yıllık tecrübemizle “insanların içinde kendini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar tasarlamayı” hedeflemiş bir inşaat firmasıyız. Amaç edindiğimiz, karşılıklı memnuniyet ilkemizle birlikte çalıştığımız ve ortaklık yaptığımız insanları memnun ederek yaşanabilir bir dünya inşa etme yolunda tüm gayretimizle hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetimizi sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, insiyatif kullanmak, alanında bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni sağlayan en temel özelliklerdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Yüksek standartlı hizmetin yanında kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Yüksek standartlı hizmet

Kaliteli malzemelerle sağlam yapılar

Açık şeffaf ve dürüst hizmet anlayışı

Estetik ve kaliteden ödün vermeden en iyi çözümlerle müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Çalışanlarımızın haklarını en iyi şekilde sağlayarak, sektörümüzün önde gelen firmalarından olmaktır.

Estetik ve sürdürülebilir yapılar

En iyi çözümlerle kalite anlayış

Özel tasarımlar inşa etmek